Home Argëtim
I ngjan yjeve të famshëm, qeni i habit të gjithë (FOTO LAJM)
Yogi është qeni i vogël nga Massachusetts e Shteteve të Bashkuara, fytyra e të cilit ngjan shumë me atë të njeriut.

Pronarja e qenit Chantal Desjardins postoi fotografitë e qenit në internet, duke marrë pëlqime dhe komente pafund nga njerëzit.

"Ka sytë më njerëzor, që kam parë te ndonjë qen. Madje edhe gojën" , thuhej në një prej komenteve.

Në anën tjetër, Yogi është krahasuar me artistë të famshëm si këngëtari Ed Sheeran dhe të tjerë.

Mediat janë interesuar dhe kanë pyetur pronaren, nëse ka ndonjë ndërhyrje tek fotografitë. Ajo ka mohuar ndërhyrjet, ndërsa vazhdoi të postojë fotografi. /albeu.com/Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Truket e veçanta që përdor çdo oficer policie! (FOTO LAJM)
43-vjeçarja i habit të gjithë, nënë e 7 fëmijëve dhe me trup perfekt (FOTO LAJM)
Mister i ndërlikuar, gjeni trenin që po udhëton në drejtim të kundërt (FOTO LAJM)
Habit "Kukulla Ken": Pas operacioneve dua të bëhem baba (FOTO LAJM)
Nga stuhitë në dritat veriore, pilotët tregojnë se si është të punojnë në qiell (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media