Home Argëtim
Foto më e bukur familjare, mahnitet fotografi (FOTO LAJM)
Këta luanë të mrekullueshëm provuan se e dinë se si të pozojnë në kamera të rreshtuar së bashku me nënën e tyre për një foto të bukur familjare.

Fotografi Ahir Deepak Vadher fotografoi kafshët në pyllin Junagadh Gir, në shtetin e Gujarat të Indisë, në nëntor të vitit të kaluar, përcjell albeu.com

28-vjeçari tha se kishte dalë të bënte foto kur pa pesë luanë të rreshtuar që po shihnin nga ai.

"Nuk desha ta humb këtë mundësi, edhe pse ishte shumë e rrzikshme", tha fotografi. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Truket e veçanta që përdor çdo oficer policie! (FOTO LAJM)
43-vjeçarja i habit të gjithë, nënë e 7 fëmijëve dhe me trup perfekt (FOTO LAJM)
Mister i ndërlikuar, gjeni trenin që po udhëton në drejtim të kundërt (FOTO LAJM)
Habit "Kukulla Ken": Pas operacioneve dua të bëhem baba (FOTO LAJM)
Nga stuhitë në dritat veriore, pilotët tregojnë se si është të punojnë në qiell (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media