Home Kuriozitete
12 vjeçarja vetvritet live në Facebook: Më kanë abuzuar që fëmijë
Katelyn Nicole Davis vetëm 12 vjeç nga Cedartown në Georgia të SHBA-së, vrau veten në Facebook Live.

Ajo iu tha shikuesve të saj se kishte qënë e abuzuar seksualisht para se të varte veten në pemën e kopshtit të shtëpisë.

Sipas polocisë së vendit, videoja tashmë nuk mund të ndalohet dhe nuk ka asnjë ligj që ndalon shpërndarjen e saj në uebsajtet e tjera.

Ngjarja e rëndë ndodhi më 30 dhjetor , kur vajza bëri të ditur se ishte abuzuar seksualisht nga një pjesëtar i familjes dhe vazhdonte të filmonte teksa ishte duke varur veten. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Çfarë ndodh nëse Koreja e Veriut hedh bombën me hidrogjen në Paqësor?
Teoricieni i famshëm "shtyn" fundin e botës, bëhet objekt talljesh në rrjetet sociale
40-vjeçarja bën një superdasmë, por… mungonte dhëndri (FOTO LAJM)
SHBA-të ndërtojnë ambasadën më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM)
Imami saudit: Femrave s’u lejohet të kenë patentë sepse nuk kanë tru

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media