Home Kuriozitete
Dekorimi i shtëpisë, përdorni imagjinatën mos shpenzoni para (FOTO LAJM)
Ju tashmë e dini që duhet të kurseni para për dhuratat e Krishtlindjeve, duke bërë dekorimet e festave në shtëpi, vetë nga dora juaj.

Nuk është e nevojshme që për të dekoruar shtëpinë tuaj ju të "thyeni" bankën.

Ne ju sjellim disa ide për dekorimin e shtëpisë dhe të gjitha pa shpenzuar asgjë. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
55 vite më parë kur nxënësit bënin mësim në dëborë (FOTO LAJM)
Dikush nuk ndjen frymën e Krishtlindjes! (FOTO LAJM)
Martesa e çuditshme, nuset martohen me një pemë (FOTO LAJM)
Bëri këngë me të brendshme, arrestohet këngëtarja se u konsiderua turp i madh (VIDEO)
Vëllezërit binjakë martohen me motrat binjake identike, shokohen të ftuarit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media