Home Kuriozitete
​Fotografi mahnitëse të bëra në momentin e duhur! (FOTO LAJM)
Fotografi të bëra në kohën e duhur e që kapin momente të përkryera (dhe zakonisht qesharake apo te papritura), momente këto që vijnë e shkojnë me një të shkrepur të syrit.

Interneti është i tejmbushur me imazhe të shpërndara nga njerëz që kanë kapur imazhe në momentin e duhur apo nga perspektiva e duhur, e pak nga to po i ndajmë për ju.

Secili me një telefon smart (të zgjuar), kamerë me fokusim-dhe-klikim, apo ndonjë lloj tjetër aparat fotografik mund të kap një moment të tillë – qoftë e planifikuar apo spontane. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Pamje të rënda! Përplasen në ajër, ndërron jetë parashutistja (VIDEO)
Mëson vetëm një nxënës në shkollë, mësuesi prek zemrat e të gjithëve (FOTO LAJM)
Doktorët i nxjerrin ruses 150 gozhdë nga stomaku (VIDEO)
Përse çokollata bëhet e bardhë kur nuk e konsumojmë menjëherë
Google zbardh misterin e avionit të Malaysia Airlines që humbi gjurmët mbi oqean

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media