Home Kuriozitete
Kjo nuk ishte parë! Fotografoi të njëjtin vend në kohë të ndryshme të vitit (FOTO LAJM)
Fotografi Albert Dros ka mahnitur me fotografitë e publikuara së fundmi, në të cilat shfaqet i njëjti vend në natyrë i fotografuar në periudha të ndryshme të vitit.

Albert shprehet se vendi në foto ndodhet pranë shtëpisë së tij dhe se gjithmonë është motivuar të fotografonte këtë vend, përcjell albeu.com.

Ai ka bërë 7 fotografi në stinë dhe kohë të ndryshme dhe pamjet janë fantastike. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
55 vite më parë kur nxënësit bënin mësim në dëborë (FOTO LAJM)
Dikush nuk ndjen frymën e Krishtlindjes! (FOTO LAJM)
Martesa e çuditshme, nuset martohen me një pemë (FOTO LAJM)
Bëri këngë me të brendshme, arrestohet këngëtarja se u konsiderua turp i madh (VIDEO)
Vëllezërit binjakë martohen me motrat binjake identike, shokohen të ftuarit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media