Home Kuriozitete
Njerëzit të cilët ndryshuan rregullat e lojës me 180 gradë (FOTO LAJM)
Kjo botë është e mbushur me mundësi për të sfiduar gjithçka që është e zakonshme dhe rutinë.

Heronjtë e artikullit tonë nuk duan të luajnë sipas rregullave dhe të jenë ashtu si të gjithë të tjerët.

Ne ju sjellim foto qesharake që duket se janë krijuar në një univers paralel. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Kur tersi të ndjek edhe ditën e dasmës, nusja thyen këmbën (FOTO LAJM)
Pamje të rënda! Përplasen në ajër, ndërron jetë parashutistja (VIDEO)
Mëson vetëm një nxënës në shkollë, mësuesi prek zemrat e të gjithëve (FOTO LAJM)
Doktorët i nxjerrin ruses 150 gozhdë nga stomaku (VIDEO)
Përse çokollata bëhet e bardhë kur nuk e konsumojmë menjëherë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media