Home Kuriozitete
Priti 5 vite për të kapur pamjen e duhur, fotografi mahnit botën me pamjet (FOTO LAJM)
Fotografi Adam Freundlich është përpjekur për të kapur foton mahnitëse për rreth 5 vite në qytetin e tij.

Ai priti dhe bëri përpjekje për një kohë shumë të gjatë për të kapur mjegullën e mëngjesit në vendin ku jetonte, përcjell albeu.com.

"Sot natyra më dha gjithçka që kam dashur ndonjëherë për të kapur në kamera, më shpërbleu të gjithë mëngjeset që u zgjova herët për të kapur agimin e mjegullt, por gjithçka që kam marrë ishte qielli i vrenjtur".

Fotografitë janë me të vërtetë mahnitëse dhe unike. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
A e dini përse shefat e kuzhinës mbajnë këtë lloj kapeleje të lartë?
Dalin pamjet, kjo është e vërteta mbi skenat intime në filma (VIDEO)
Kujdes, nëse lexoni lajmin se ka vdekur mr.Bean do ta pësoni
Bletët e mjaltit mund të ndihmojnë për të shpjeguar se si njerëzit marrin vendime
Zbulohet arsyeja e vërtetë pse babai i Meghan nuk ishte në dasmë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media