Home Kuriozitete
Derrkuci më dy fytyra dhe gjashtë këmbë po shokon botën (VIDEO)
Në Kinën jugore ka lindur një derrkuc me dy koka dhe me gjashtë këmbë.

Pamjet e filmuara nga banorët vendas tregojnë derrkucin të shtrirë në tokë pak momente pasi ka lindur, përcjell albeu.com.

Pamjet u xhiruan në Wuping County në provincën Fujian më 11 nëntor
dhe tregojnë trupin e një derri më dy kokë , dy këmbë përpara, dhe katër këmbë mbrapa.

Vitin e kaluar po nga ky vend u shfaq një video e jashtëzakonshme që tregonte një derrkuc me fytyrë njeriu. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Këto janë produktet e kozmetikës që duhet ruajtur në frigoifer
10-vjeçari zbulon defektin e ‘Instagramit’, kompania i jep miliona shpërblim
25 kafshët që marrin më shumë jetë gjatë vitit (FOTO LAJM)
Ushqimet që duhet t'i shmangni kur i keni kaluar të 30-at
Këtë verë përdorni këto parfume dhe do tërhiqni gjithë vëmendjen e njerëzve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media