Home Kuriozitete
Horror ne spital, qeni kafshon foshnjën dhe ushqen të vegjëlit e tij (VIDEO)
Policia indiane po heton pas shfaqjes së një video të tmerrshme që tregon një qen të që mbante trupin e një foshnjeje të sapolindur jashtë një spitali në Indi, përcjell albeu.com.

Kalimtarët e tronditur kanë filmuar kafshën me foshnjën në gojë ndërsa ua dërgon të vegjëlve të saj të uritur.

Ngjarja e rëndë është e rregjistruar në Gopalganj, në Indi.

Sanjay Soni, oficeri i policisë së qytetit, tha se oficerët tani po punojnë për të identifikuar fëmijën dhe për të gjetur se si e mori qeni nga brenda spitalit.

Nuk është e qartë nëse foshnja ishte e gjallë ose e vdekur kur kafsha e gjeti atë dhe ua dërgoi të vegjëlve të saj. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Yjet krijojnë një ujëvarë floriri në Rrugën e Qumështit
Flokët e tij pushtuan rrjetin, si duket tani vogëlushi i famshëm (FOTO LAJM)
Gruaja humb jetën gjatë terapisë me helm blete
Peshkaqenët sulmojnë balenat, pasi ato ishin të bllokuara në një plazh
Arma më e re e ushtrisë amerikane, lazer që stimulon frikën tek ushtarët armiq

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media