Home Kuriozitete
Gjëra të çuditshme që shihen si tërheqëse në vende të ndryshme (FOTO LAJM)
Dhëmbët e dalë
Japoni
Varësisht nga vendi ku jeton një person, idealet e tyre për atë që përbën bukurinë e vërtetë mund të ndryshojnë dukshëm nga të tjerët.

Bukuria është me të vërtetë në syrin e shikuesit, përcjell albeu.com

Nëse ne një tipar fizik nuk na pëlqen mund të jetë i bukur për dikë tjetër , shihni një përzgjedhje të gjërave më interesante që njerëzit gjejnë tërheqëse dhe sexy në vende të ndryshme anembanë botës. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Lulja më e rrallë në botë, lulëzon një herë në 12 vjet
Vrasje mafioze, si i ekzekutua huligani kroat që tmerroi serbët (FOTO LAJM)
Besojnë se janë Zot, indianët shtrihen në tokë që t'i shkelin lopët (VIDEO)
Ndryshojnë datat e shenjave të Horosokopit, gjithçka ka qenë gabim deri tani
Ajo që ndodhi pasi u shkrep kjo fotografi është tejet e dhimbshme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media