Home Kuriozitete
Kur jemi të uritur dhe çdo gjë na duket si ushqim! (FOTO LAJM)
A e dini atë ndjenjën kur jeni të uritur dhe çdo gjë ju duket si ushqim?

E pra këto shembuj që ju sjellim janë pamja e plotë e objekteve që na duken si ushqime kur jemi të uritur.

Cili mendoni se është më i miri? /albeu.com/Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Lulja më e rrallë në botë, lulëzon një herë në 12 vjet
Vrasje mafioze, si i ekzekutua huligani kroat që tmerroi serbët (FOTO LAJM)
Besojnë se janë Zot, indianët shtrihen në tokë që t'i shkelin lopët (VIDEO)
Ndryshojnë datat e shenjave të Horosokopit, gjithçka ka qenë gabim deri tani
Ajo që ndodhi pasi u shkrep kjo fotografi është tejet e dhimbshme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media