Home Kuriozitete
Këndi i duhur, për foton e duhur! (FOTO LAJM)
Fotot e marra në kohën e duhur dhe momentin e duhur gjithmonë na befasojnë.

Por fotot e marra në këndin e përsosur kanë aftësinë që të bëjnë kokat tona të rrotullohen, duke na lënë me ndjenjën se bota është shumë e frikshme, përcjell albeu.com

Shihni disa foto që tregojnë se si këndi i duhur ndryshon gjithçka. Le të shohim sa herë do ta ktheni celularin tuaj me kokë poshtë për të parë se çfarë po ndodh me të vërtetë! /albeu.com/


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Make-up-i që mund dhimbjen, transformime që të lënë pa fjalë (FOTO LAJM)
Tmerruan botën, 50 fakte të panjohura mbi UFO-t
Sekretet e tmerrshme që fshihen pas historive të bizhuterive mbretërore
“Mogli” i kohërave moderne, fëmija që luan me majmunët e egër (FOTO LAJM)
Gruaja që humbi 180 kile për 4 vite, e pabesueshme si duket tani (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media