Home Kuriozitete
Kafsha e parë që shihni në foto zbulon të panjohurën brenda jush (FOTO)
Në foto janë disa kafshë të vizatuara, por vetëm ajo që syri juaj dalloi në fillim përshkruan gjithçka mbi ju. Cilën kafshë patë të parën?

Nëse pe macen: Kjo zgjedhje tregon mungesën e vullnetit tuaj për punë. Keni dëshirë të pushoni dhe të shkoni me pushime. Ose në fund të ditës doni të shkoni në shtëpi, të shtriheni në kolltuk e të lexoni një libër apo të shihni një film.

Nëse pe qenin: Ju keni mbështetjen e miqve dhe me ta jeni gati të zgjidhni ndonjë problem që ndodh. Por gjërat duhet t’i zgjidhni edhe vetë. Në fund të fundit, njerëzit rreth jush mund të ndryshojnë planet e tyre. E harroni vazhdimisht këtë, sepse ju vetë nuk e lejoni askënd të zhgënjehet.

Nëse pe luanin: Ju jeni të papërmbajtshëm! Ka diçka që i tërheq njerëzit tek ju. Ju respektojnë, ju pëlqejnë, por edhe ju kanë zili. Silleni ndonjëherë pak arrogant. Mundohuni t’i trajtoni të tjerët si të barabartë.

Nëse pe kalin: Për momentin, diçka ju kufizon lirinë tuaj. Ndoshta keni nevojë për një pushim. Jeni në atë gjendje sa përbrenda po thërrisni “Pushim, pushim”. Duhet të tregoni qëndrueshmëri dhe efikasitet të cilin kafsha e zgjedhur prej jush është e njohur.

Nëse pe mjellmën: Ke rënë në dashuri. Kjo është arsyeja pse çdo gjë rreth jush duket e mrekullueshme dhe jeni kaq i qetë me çdo person. Është një periudhë e bukur për ju.

Nëse pe penguinin: Si keni arritur ta shihni? Shikoni përsëri, nuk ka pinguin në foto. Fajin e ka imagjinata juaj e pasur.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gruaja jeton ditë të tëra me objektin e tmerrshëm në fyt (FOTO LAJM)
Me video, si duhet vepruar kur të rrëshket makina në akull
E thotë gjermani: Gomat e mira duhet vëne para apo pas?
Mos thoni nuk e besoj se janë të vërteta këto gjallesa (FOTO LAJM)
Dëshironi të udhëtoni këtë vit? Atëherë tregoni vetëm shenjën tuaj

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media