Home Kuriozitete
Për 5 minuta bëhet njeriu më i pasur në botë! (FOTO LAJM)
Për disa minuta një belg është bërë pa dijeninë e tij shumë i pasur.

Një banor nga Dinant, Luc Mahieux, ka zbuluar se dikush kishte derdhur në llogarinë e tij Visa, shifrën marramendëse prej më shumë se 2 miliardë eurosh.

Përshtypja e çuditshme se ishte bërë shumë i pasur, zgjati vetëm 5 minuta, pasi banka fshiu menjëherë shumën nga llogaria.

"Mendova se do të zgjidhja të gjitha problemet e mia", tregon duke qeshur.

Më pas ai e ka kaluar çështjen me një batutë në profilin e tij në "Facebook", duke saktësuar për të gjithë miqtë e tij "të ardhshëm", se nuk kishte më para.

Teknikët e anti-mashtrimit ende nuk kanë shpjeguar se si ka ardhur një shumë e tillë në llogarinë e saj dhe nga ku!Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këto janë këto fotografitë më të bukura të dasmave në botë (FOTO LAJM)
Nuk do i besoni dot, nëntoka në këto vende ka krijuar mrekulli
Djali bëhet viral pas shenjës që bëri përballë kamerës së Google Street View
Kujt i shkonte mendja? Kjo shtëpi në Roskovec cilësohet si ndër më të veçantat në botë (FOTO LAJM)
Këto janë 10 tempujt më të mëdhenj në botë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media