Home Kuriozitete
Derrat e egër pushtojnë kazanat e plehrave ngjitur me shkollën (FOTO LAJM)
Disa pamje të frikshme janë publikuar ku shihet një derr i egër gjigant afër një kazani plehrash pranë një shkolle.

Derri shihet duke nxjerrë ushqim nga kazanat e plehrave për të vegjëlit që i qëndrojnë poshtë këmbëve, përcjell albeu.com

Videoja është ndarë 4.600 herë dhe mori 300.000 shikime të përdoruesve të mediave sociale të cilët u tronditën nga madhësia e derrit, ndërsa të tjerët shprehën shqetësime për nxënësit e shkollës në Hong Kong. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këto janë këto fotografitë më të bukura të dasmave në botë (FOTO LAJM)
Nuk do i besoni dot, nëntoka në këto vende ka krijuar mrekulli
Djali bëhet viral pas shenjës që bëri përballë kamerës së Google Street View
Kujt i shkonte mendja? Kjo shtëpi në Roskovec cilësohet si ndër më të veçantat në botë (FOTO LAJM)
Këto janë 10 tempujt më të mëdhenj në botë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media