Home Kuriozitete
Njerëzit të cilët shpikin trendet më të reja të modës (FOTO LAJM)
Nëse shihni disa veshje të çuditshme në rrugë, ndoshta nuk është një njeri i çuditshëm, por një novator nga bota e modës.

Këta njerëz janë të parët që kapin ose madje shpikin trendet më të reja. Ne vendosëm të shkruajmë për ta.

Këta njerëz ndjekin një stil ndryshme dhe të pazakontë të veshjes dhe shpesherë përfundojnë duke u bërë objekt talljeje në internet. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:

//
Shkruani komentin tuaj!
 
Puthja e këtij çifti po “thyen” rrjetet sociale (FOTO LAJM)
Humbi 180 kile për 4 vite, e pabesueshme si duket tani (FOTO LAJM)
Moti i "çmendur", sinoptikanët japin numrin e vetëtimave
Jeta sekrete e mësuesit të matematikës tmerron nxënësit (FOTO LAJM)
Gruaja lind foshnjën në det, fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media