Home Kuriozitete
Gruaja lind foshnjën në det, fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)
Ky është momenti i pabesueshëm ku një turiste ruse lindi fëmijën e saj në ujërat e Detit të Kuq në Egjipt.

Turistët mbetën të shokuar, ndërsa fotografuan partnerin dhe babain e gruas duke dalë nga deti me të porsalindurin në dorë, përcjell albeu.com

Momente më vonë, nëna del nga uji e qetë dhe lumtur dhe mer fëmijën e saj në krah.

Imazhet shkuan virale pasi u postuan në mediat sociale gjatë fundjavës.

Nuk është e qartë nëse gruaja kishte ndërmend të lindte fëmijën e saj në ujë apo ishte e papritur.

Fotografitë u kapën nga një turist i cili ishte aty pranë, dhe është e paqartë nëse familja e di se ata janë fotografuar. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Dyshime për vërtetësinë e një kapeleje të presidentit Linkoln
I riu filmon veten duke vrarë dhjetëra strucë
Do habiteni! Ja si reagojnë oktapodët kur marrin ekstazi
Mendoi se ishte një shtëpi e braktisur, vajzës i ndryshon jeta (FOTO LAJM)
Spikerja e parë grua që drejton një edicion lajmesh në Arabinë Saudite (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media