Home Kuriozitete
Flokë me ngjyra kemi parë plot, por ky trend i ri është kaq fantastik
Nga flokët ylber e deri tek ombret me ngjyra, çfarë nuk na kanë parë sytë këto kohë. Ndaj meqë jemi tek ngjyrat në flokë, po ju tregojmë trendin më të fundit.

Ky trend ka si qëllim t’i bëjë flokët të duken sikur mbi to ka reflektuar një pasqyrë. Rezultati është fantastik dhe duket sikur gjithmonë do të kesh me vete një copëz diell.

Ky model i ri i lyerjes së flokëve është krijuar nga një parukiere, e cila në instagramin e saj ndan të gjithë çudirat që bën me flokët e klientëve të saj.

Bojërat që ajo përdor janë tërësisht oranike dhe të përshtatshme për individët që përkrahin jetesën ekologjike.

Roxie mendon se pamja e jashtme është një influencuese shumë e madhe në gjendjen shpirtërore të një njeriu. Për këtë arsye ajo përpiqet që t’u japë klientëve të saj një pamje me sa më shumë ngjyra.
Dërgoja mikut në:
GOLI
e Hënë 14 Maj 2018, Ora 17:22
NJE LARAMI NGJYRASH PER KENAQESI FANTASTIKE TE SYRIT PER TE MASHTRUAR POPULLATEN NE TE MIRE TE BIZNESIT DHE NE DEM TE SHENDETIT TE FLOKEVE.
Shkruani komentin tuaj!
 
Blenë një kolltuk të përdorur, gjejnë brenda një pasuri
Kjo foto bëri xhiron e botës, por nuk është ashtu siç duket
Si këto nuk keni parë kurrë! Fotot më të çmendura të dasmave (FOTO LAJM)
Si t'i njihni njerëzit intilgjentë
Gruaja jeton ditë të tëra me objektin e tmerrshëm në fyt (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media