Home Kuriozitete
Avionë, makina dhe super veshje: Njihni fëmijët e pasur të Ankarasë (FOTO LAJM)
Avionë privatë, super makina dhe veshje nga me të shtrenjtat.

Kjo është panorama që vjen nga të rinjtë e pasur të Ankarasë, të cilët nuk hezitojnë t'a reklamojnë pasurinë e tyre.

“Kjo është ajo që bëjnë fëmijët e pasur”, shpjegohet në faqen e Instagramit "Rich Kids of Ankara".

Fotot kanë marrë edhe vëmendjen e mediave britanike.

Për më tepër, ndiqni fotot! /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Fantazmë në stadium, roja e sigurisë filmon momentin e frikshëm (VIDEO)
Rrufeja godet shtëpinë, pamje të rralla nga Florida (VIDEO)
Dini vetëm që Princ Herry u martua, por nuk i njihni sekretet e tij
Kush jeton në fshat, tetë herë më të lumtur
Situatë “apokaliptike”, shtohen lumenjtë e llavës (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media