Home Kuriozitete
Sulmohet pa asnjë arsye me hanxhar teksa priste në stacion (VIDEO)
A e mendoni dot të jeni në një stacion autobusi dhe dikush t'ju godasë me një hanxhar të madh? Kjo ka ndodhur në qendër të qytetit të Birminghamit në Britani, në vazhdën e dhunës në qytetet britanike.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë viktimën që qëndron në këmbë, ndërsa një person tjetër i afrohet dhe e godet me armën e ftohtë.

Viktima u përpoq të largohej, por njeriu i dytë ngadalë u zhvendos drejt tij, ndërsa kalimtarët ishin duke shikuar.

Të dy burrat u larguan më pas nga diapazoni i kameras. Incidenti thuhet se ka ndodhur në rrethin e Sheshit Shopping, rreth orës 4.20 të premten.

Policia e West Midlands besohet se është kontaktuar por nuk dihet se çfarë ndodhi me sulmuesin dhe viktimën.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ka lindur 12 djem por nuk është plotësisht e lumtur (FOTO LAJM)
Qeshni me lot, ky djalë mashtron lehtësisht katër vajza bjonde (VIDEO)
Gruaja nxjerr dollapin në shitje, por në foto ka bërë një gafë shumë të madhe (FOTO LAJM)
Prapa kësaj fotografie fshihet një histori e pabesueshme (FOTO LAJM)
Gjendet prej 1 000 vitesh aty, shkencëtarët bëjnë zbulimin e rrallë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media