Home Kuriozitete
Aksidenti spektakolar i kamionit, ndodh mrekullia (VIDEO)
Ky është momenti i pabesueshëm kur një automjet aksidentohet, duke u shkatërruar thuajse plotësisht, por pronari i një picerie që po kalonte aty pranë shpëton mrekullisht.

Një kamion që ka humbur kontrollin vjen me shpejtësi duke goditur automjetet, ndërsa pronari i picerisë është vetëm centimetra larg.

Kamerat e instaluara në anën e Pedro de Araújo në juglindje të Brazilit, regjistrojnë çastin të shtunën pasdite.

Ai ishte midis pesë personave të përfshirë në aksidentin spektakolar dhe që i shpëtuan mrekullisht fatkeqësisë. Të gjithë u dërguan në spital me lëndime të lehta.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Si e festuan myslimanët Kurban Bajramin në mbarë botën (FOTO LAJM)
Po vrasim veten?! Ky "super ushqim" qenka helm për organizmin
Këto ushqime duhet patjetër t'i gatuani sot për Kurban Bajram
Bëhuni gati, këto janë xhinset më të shëmtuara në botë (FOTO LAJM)
Shuajeni kuriozitetin, pse njerëzit kanë alergji

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media