Home Kuriozitete
Kjo është dasma më e çmendur në Kosovë, secila makinë kushton së paku 100 mijë euro
Se populli shqiptar është me të vërtetë një popull i harmonishëm, kjo nuk ka asnjë pikë dyshimi.

Një dasmë tjetër e cila do t’i u lë pa mend ishte edhe kjo në qytetin e Pejës në të cilën shihen që makinat në këtë dasëm nuk ngjajnë me ato të cilat jeni mësuar zakonisht t’i shihni pasi ato janë tejet luksoze.

Dasma ishte vite më parë, por që mbahet mend.

Duke filluar nga një Lamborghini super luksoz i cili shihet rrallë edhe në vendet Evropiane e duke mbaruar tek një BMW M6, është kjo dasma e pejanit që konsiderohet si njëra ndër dasmat më luksoze të këtyre viteve.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kush ka Iphone nga 6s e lart, këtu do të mësoni trukun e dekadës
Dhuratë nga djallit! Dhia lind krijesën e çuditshme
Kjo vajzë me bikini edhe sapunin e ha për djathë, shkoni sa naive është (VIDEO)
Kudo akull dhe nuk mbin asgjë, si jetohet në -30 gradë? (FOTO LAJM)
Këtë letër të gjithë e keni shikuar por e dini çfarë sekreti fsheh?

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media