Home Kuriozitete
Fotot që vërtetojnë se në këtë botë ka 2 lloje vajzash (FOTO LAJM)
Njerëzit janë të ndryshëm nga njeri-tjetri dhe kjo e bën botëne dhe më të bukur duke në shmangur kështu monotoninë që shkakton njëtrajtshmëria.

Në galerinë e mësipërme ndërkohë do të vërtetoni se njëriu në jetë njihet me të paktën dy lloje vajzash. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nëse djersiteni natën është mirë të merrni masa
Historia e fotografisë që ka lotuar sytë e botës
"Pishina dhe dy figura", kjo është piktura që theu rekordet botërore (FOTO LAJM)
Burri la gruan në shtëpi dhe shkoi ushtar, tronditet kur mëson çfarë bën ajo (FOTO LAJM)
Dita botërore e maces të zezë, mësoni kuptimin në kultura të ndryshme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media