Home Kuriozitete
Çfarë bën kjo lopë në mes të detit?! (FOTO LAJM)
Turistët që kanë kaluar mes ishujve që ndajnë Greqinë dhe Turqinë kanë hapur në një situatë krejt të pazakontë, kur përballë tyre është shfaqur një lopë e ngordhur që qendronte mbi ujë.

Nuk dihen rrethanat se si kafsha e ngorshur ka arritur deri në atë zonë, disa milje larg bregut, megjithatë autoritetet lokale dyshojnë se ajo është hedhur nga ndonjë anije transporti pasi të ketë ngordhur në kuvertë. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Parashikimet e Nostradamus për vitin 2019, janë të frikshme
Shtohen dyshimet, zbulohet baza e alienëve në Mars?
Një grua-burrneshë, përballja me gjarprin e zi bëhet virale (VIDEO)
Kjo vajzë kurseu 30 mijë dollar duke ngrënë në kazanët e plehrave
Ngjyrat më të kërkuara të 2019, këto makina janë bisha prej hekuri (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media