Home Kuriozitete
Ja çfarë ka në bishtin e një gjarpri me zile (VIDEO)
Gjarpri me zile tiparin e tij dallues ka zhurmën karakteristike që bën në momentin që ai lëviz.

Kjo është një zhurmë që vjen nga bishti i tij.

Kush e kishte pyetur veten më parë se çfarë mund të ketë brenda bishti i një gjarpri me zile?

Përmes një video të hedhur në kanalin e YouTube, tregon se çfarë ka në bishtin e një gjarpri me zile.

Videoja, që është parë më shumë se 21 milionë herë që prej publikimit, tregon prezantuesin Daniel Markham dhe djalin e tij Lincoln, që e hapin bishtin e zvarranikut për të parë se çfarë ka brenda. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Parashikimet e Nostradamus për vitin 2019, janë të frikshme
Shtohen dyshimet, zbulohet baza e alienëve në Mars?
Një grua-burrneshë, përballja me gjarprin e zi bëhet virale (VIDEO)
Kjo vajzë kurseu 30 mijë dollar duke ngrënë në kazanët e plehrave
Ngjyrat më të kërkuara të 2019, këto makina janë bisha prej hekuri (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media