Home Kuriozitete
Momenti i frikshëm, gjarpri vdekjeprurës i mbështillet rreth këmbëve (VIDEO)
Një kapës gjarpërinjsh e futi veten në telashe pasi një piton gjigant u mbështjellë rreth këmbëve të tij dhe u bë gati për ngushtimin vrasës.

Burri po përpiqej të largonte gjarprin nga shtëpia e dikujt në provincën e Limpopo të Afrikës së Jugut, kur u gjend në një situatë të rrezikshme, përcjell albeu.com

Ai mbante me dorë kokën e gjarprit vdekjeprurës ndërsa filloi të mbështillej rreth këmbëve të tij fort.

Eksperti i kafshëve fillon të humbasë ekuilibrin ndërsa në ndihmë i erdhi kolegu i tij.

Pitonët janë johelmues, por janë vdekjeprurës. Ata shtrydhin prenë e tyre deri në vdekje dhe mund të gëlltisin gjërat përtej madhësisë së tyre. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Asfalti që përthith ujin, shpikja kundër përmbytjeve (VIDEO)
Pasta e dhëmbëve i shkakton vdekjen vajzës 11 vjeçare
Pitonin më të madh në botë duhen dhjetëra vetë ta mbajnë (VIDEO)
Njerëzimi mund të zhduket brenda vitit nëse të gjithë merimangat në botë do të bashkoheshin
Njihuni me verën më të shtrejtë në botë dhe vendlindjen e saj

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media