Home Kuriozitete
Zbulohet viagra me eksploziv, zgjidhet halli i meshkujve problematik në shtrat
Shkencëtarët kanë zbuluar një formë tjetër stimulanti për meshkujt që kanë probleme në shtrat, i cili jep efekt 12 herë më shpejt se viagra.

Bëhet fjalë për një xhel, i cili në përbërje ka edhe nitroglicerinë, një përmbajtje që përdoret edhe tek prodhimi i eksplozivëve, përcjell Albeu.com.

Për momentin xheli në fjalë është në fazën e testimit dhe nëse çdo gjë shkon sipas planit, atëherë meshkujt problematik do të kenë një tjetër as nën mëngë në dhomën e gjumit. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Asfalti që përthith ujin, shpikja kundër përmbytjeve (VIDEO)
Pasta e dhëmbëve i shkakton vdekjen vajzës 11 vjeçare
Pitonin më të madh në botë duhen dhjetëra vetë ta mbajnë (VIDEO)
Njerëzimi mund të zhduket brenda vitit nëse të gjithë merimangat në botë do të bashkoheshin
Njihuni me verën më të shtrejtë në botë dhe vendlindjen e saj

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media