Home Kuriozitete
I riu tentoi të dukej trim por ha një grushtim që nuk do ta harrojë (VIDEO)
Një rrugaç është kapur në kamera duke e sulmuar një çift pa arsye në rrugët e Londrës, por i cili përfundon keq në fund.

Rrugaçi, i cili është i zhveshur lartë, shihet duke vrapuar drejt çiftit në momentin që ata po kalonin në semafor.

Ai i sulmon ata, por në fund ai vetë ai që e pëson më keq


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk e dinim, ka njerëz që kanë alergji edhe nga uji
Shoferi i çmendur e godet me makinë por kjo vajzë është me fat (VIDEO)
Kush ka vjehrrë botën ka, si duhet të silleni me të
Babagjyshi romantik i Prishtinës tërhoqi vëmendjen e mediave amerikane (FOTO LAJM)
Të vrasin pa mëshirë dhe nuk japin llogari, forcat speciale më të frikshme në botë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media