Home Kuriozitete
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të bëjë kujdes, e pret një sherr i madh
Horoskopi për ditët në vijim, paraljamëron një shenjë të ruhet nga një sherr i madh. Mësojeni më poshtë nëse jeni ju.

Dashi
Nese nuk arrini dot sot te ekspozoni parate pasionet dhe forcen tuaj do renditeni nga fundi ne dashuri dhe karriere. Kujdes ujoret Akrepet dhe Demet.

Demi
Nje genjeshter apo takim i fshehte mund tju kushtoj nje pune ose nje marredhenie. Mos mendoni ti beni keq dikujt.

Binjaket
Nje problem ligjor nga e kaluara mund tju kthej mbrapsht nje udhetim apo nje ceshtje pune. Nje takim personal mund tju hutoj sidomos me Luan dhe ujor

Gaforrja
Mund te pergjoni mbrapa deres ne cdo rast qe doni te jeni nje hap me perpara ne informacion. Por kujdes se mund ta hani porten turinjve

Luani
E ardhmja dhe e shkuara takohen sot ne nje pike dhe nis nje sherr i madh. Gjeni ndonje Akrep apo Virgjeresh e Binjak te qetesoheni.

Virgjeresha
Me shpatulla pas murit do mundoheni te gjeni nje zgjidhje praktike. Nje ndihmese nga Akrepet mund te sjell nje rrugedalje.

Peshorja
Thashethemet do mbarojne dhe sot fillon e verteta. Ne disa raste do donit qe e verteta sot te ishte thashethem.

Akrepi
Gjahu gjahtari udha udhekkryqi do behen tendenca ne menyren se si do i konceptoni situatat. Bashkepunoni me Ujoret dhe virgjereshet apo binjaket.

Shigjetari
Partizani i vogel ne lufte po shkonte dhe dita juaj do jete euforike mjafton te mos e ktheni ne jeten tuaj ne pergjithesi.

Bricjapi
Ne beteja sociale nuk mund te jeni me anen e askujt por sot dihet qe ana juaj do peshoj nga me i forti. Kujdes nga tradhetite.

Ujori
Nuk ka rruge me te mire se e panjohura per ju dhe kete do tentoni ne diten e sotme duke neglizhuar instiktet.

Peshqit
Do jeni shkretetira me e ashper e peshqve te nedhenj dhe e stimulanteve duke rrenuar cdo metode bindese.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Njeriu i Neandertalit i pranishëm në një ishull grek
10 këpucët më të shtrenjta në botë
Pse burrat shqiptarë e kanë zakon të shkëmbejnë duhan me njëri-tjetrin
Realizohet fluturimi më i gjatë në histori nga Nju Jorku në Sidnei
Arrestohet gruaja pasi lindi fëmijën e një 11 vjeçari

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media