Home Kuriozitete
Po hanin drekë në restorant, nga tavani zbret një gjë shokuese
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një restorant duke tmerruar të gjithë klientët të cilët po drekonin.

Një gjarpër gjigand ka dalë nga tavani i këtij restoranti si mysafir i paftuar, duke shokuar të gjithë të pranishmit.

Ekspertët e kafshëve të egra më pas kanë mbërritur në restorant dhe kanë mundur ta largojnë pitonin gjigand që nuk dihet se si përfundoi aty.

Nuk dihet se në çfarë vendi ka ndodhur kjo ngjarje, megjithatë pamjet janë parë me mijëra herë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Parashikimet e Nostradamus për vitin 2019, janë të frikshme
Shtohen dyshimet, zbulohet baza e alienëve në Mars?
Një grua-burrneshë, përballja me gjarprin e zi bëhet virale (VIDEO)
Kjo vajzë kurseu 30 mijë dollar duke ngrënë në kazanët e plehrave
Ngjyrat më të kërkuara të 2019, këto makina janë bisha prej hekuri (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media