Home Kuriozitete
Krijesat më të llahtarshme që fshehin thellësirat e deteve (FOTO LAJM)
Peshkaqenët tigër vrasin më shumë njerëz sesa balenat e bardha. Ata hanë thuajse gjithçka.
Detet janë kaq të thellë dhe kaq gjigantë saqë është thuajse e pamundur të njohim cdo gjallesë.

Por zona të tëra bregdetare mburren me faunën e tyre, për të cilat tërheqin edhe shumë turistë të huaj në udhëtime turistike piktoreske.

Por shpeshherë këto vende janë kthyer në një vend vdekjeje, pasi atjë në thellësi ka plot gjallesa të egra dhe vdekjeprurëse. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Super Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC +
Gjysmë krokodil e gjysmë peshk, krijesa misterioze shokon banorët
Puthuni me partneren/in, jetoni më gjatë
Pantallonat më të mëdha në botë, sa një ndërtesë 22-katëshe
Autobuz dhe hotel , vërtet mahnitës (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media