Home Kuriozitete
Krijesat më të llahtarshme që fshehin thellësirat e deteve (FOTO LAJM)
Luanët e detit njihen për pickimin e njerëzve kur këta iu afrohen shumë pranë.
Detet janë kaq të thellë dhe kaq gjigantë saqë është thuajse e pamundur të njohim cdo gjallesë.

Por zona të tëra bregdetare mburren me faunën e tyre, për të cilat tërheqin edhe shumë turistë të huaj në udhëtime turistike piktoreske.

Por shpeshherë këto vende janë kthyer në një vend vdekjeje, pasi atjë në thellësi ka plot gjallesa të egra dhe vdekjeprurëse. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ndodh në Poloni, gruaja lind gjashtënjakë
Britani, shumë fëmijë në spitale të shëndetit mendor
Hakeri theu mijëra fjalëkalime, bëhet konsulent banke vetëm 13 vjeç
Arrestohen kinezët që mashtruan 1.5 milion njerëz
Para 10 vitesh u bë e njohur për tetënjakët, ja si janë sot fëmijët (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media