Home Kuriozitete
50 vjet martesë, çifti i habit të gjithë
Një çift vendosi të festojë ndryshe 50-vjetorin e martesës së tyre, duke i befasuar të gjithë të pranishmit.

Ata vendosën të festojnë me të njëjtën veshje që kishin përdorur në ditën e tyre të dasmës, në vitin 1966.

Carole-Ann dhe Jim Stanfield mbetën të habitur kur zbuluan se veshjet e vjetra që ishin në papafingo, u bënin akoma.

Ideja për të veshur fustanin dhe kostumin e vjetër erdhi pasi këtë gjë ua kërkoi mbesa e tyre Hailey, e cila kishte qenë duke parë fotografitë e tyre të dasmës.

“Kur Hayley zbuloi se ne ende i kishim veshjet e dasmës, ajo tha se duhet t’i provonim e këmbënguli që t’i vishnim, kështu që e bëmë për të. Na rrinin në mënyrë perfekte. Ajo gjithashtu na tha të organizonim një festë për të festuar përvjetorin” tha znj.Stangield. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjeni shpesh para në rrugë, ky është kuptimi që askush s’e dinte
123 vjeç në avion për të udhëtuar, pasagjeri habit gjithë stafin (FOTO LAJM)
Karrige dhe shishe kokës, plas keq sherri në dasmë (VIDEO)
Çudira moderne, nëna gjen fëmijën duke bërë detyrat me ndihmën e Alexës
Një hap larg vdekjes! Nëna zbulon nga fotot se në çfarë rreziku ishin fëmijët e saj (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media