Home Kuriozitete
Vajza me fat i shpëton vdekjes dy herë rresht
Një studente e cila, ndodhej në koma pas një aksidenti të rëndë automobilistik lëvizi gishtin e saj të këmbës në momentin kur mjekët po i hiqnin asaj aparaturat që e mbanin në jetë.

Sam Hemming pësoi dëmtime të rënda në kokë kur makina me të cilën udhëtonte sëbashku me të dashurin e saj u përplas, duke e lënë atë klinikisht të vdekur dhe pa asnjë shpresë për t’u përmirësuar.

Impakti gjatë aksidentit bëri që ajo të përplaste kokën me xhamin e makinës, duke thyer katër kocka të qafës.

Por pavarësisht këtyre dëmtimeve të rënda, 22 – vjeçarja sfidoi çdo parashikim të mundshëm dhe arriti të luftonte deri në momentin e fundit, duke i shpëtuar kështu vdekjes, për të dytën herë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjeni shpesh para në rrugë, ky është kuptimi që askush s’e dinte
123 vjeç në avion për të udhëtuar, pasagjeri habit gjithë stafin (FOTO LAJM)
Karrige dhe shishe kokës, plas keq sherri në dasmë (VIDEO)
Çudira moderne, nëna gjen fëmijën duke bërë detyrat me ndihmën e Alexës
Një hap larg vdekjes! Nëna zbulon nga fotot se në çfarë rreziku ishin fëmijët e saj (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media