Home Kuriozitete
Ky person udhëton i zhveshur për një arsye të çuditshme (FOTO LAJM)
Një pasagjer donte të udhëtonte nga Moska. Por, ajo që e dalloi atë nga të gjithë pasagjerët e tjerë ishte se donte të udhëtonte zhveshur.

Siç shihet në këto pamje, ai u fut i zhveshur në aeroport.

Pas këtij veprimi, menjëherë ekipet e arrestuan dhe dërguan në spital.

Një dëshmitar tha se njeriu bërtiti që se rrobat i përkeqësonin aerodinamikën e trupit, kështu që duhet të fluturosh i zhveshur.

Sipas raportit, aeroplani u ngritë 15 minuta më vonë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjeni shpesh para në rrugë, ky është kuptimi që askush s’e dinte
123 vjeç në avion për të udhëtuar, pasagjeri habit gjithë stafin (FOTO LAJM)
Karrige dhe shishe kokës, plas keq sherri në dasmë (VIDEO)
Çudira moderne, nëna gjen fëmijën duke bërë detyrat me ndihmën e Alexës
Një hap larg vdekjes! Nëna zbulon nga fotot se në çfarë rreziku ishin fëmijët e saj (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media