Home Kuriozitete
Pornostarja kërkon votën e fansave: Më votoni se nuk do të pendoheni (FOTO LAJM)
Një aktore ruse e filmave për të rritur, e cila mori famë pasi mori pjesë në një show të njohur televiziv, ka njoftuar se tashmë planet e saj kanë ndryshuar, dhe se do t’i futet botës politike duke garuar për kryebashkiake në Murmansk në Rusinë veriore.

Elena Berkova i pyeti ndjekësit e saj të Instagramit (dhe votuesit e mundshëm) në rajon rreth problematikave që kanë duke premtuar se ajo sapo të vij në post do t’i zgjidhe ato menjëherë.

Lajmi për pjesëmarrjen e saj në zgjedhje ka përfshire jo vetëm mediat ruse por edhe ato botërore, ndërsa komentet kanë qenë të shumta, ndër të cilat ato thumbuese për të shkuarën e saj si pornostare.

Kjo nuk është hera e parë që ajo kërkon të kandidojë, pasi edhe më herët kishte tentuar, por duke qenë se ishte 32 vjeçe, ligji rus nuk e lejoi, pasi mosha për të kandiduar duhet të jetë mbi 35 vjeçe.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjeni shpesh para në rrugë, ky është kuptimi që askush s’e dinte
123 vjeç në avion për të udhëtuar, pasagjeri habit gjithë stafin (FOTO LAJM)
Karrige dhe shishe kokës, plas keq sherri në dasmë (VIDEO)
Çudira moderne, nëna gjen fëmijën duke bërë detyrat me ndihmën e Alexës
Një hap larg vdekjes! Nëna zbulon nga fotot se në çfarë rreziku ishin fëmijët e saj (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media