Home Kuriozitete
Ky majmun është mjaft kurioz (FOTO LAJM)
Një majmun mistrec e ka lënë një turiste të turpëruar teksa ka tentuar ti shfaqë gjokset e saj.

Brittany Bowman ishte në një udhëtim në Tajlandë me miqtë e saj, teksa kanë vizituar primatët vendas. Brittany, nga Los Angeles, e lejoi majmunin të kërcente mbi të, por teksa përpiqet të rregullojë bluzën, mistreci ia tërheq duke ia lënë pothuajse zbuluar gjokset.

“Na bëri të qeshim me lot”, thotë Brittany, teksa u përpoq të mbulonte veten.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjeni shpesh para në rrugë, ky është kuptimi që askush s’e dinte
123 vjeç në avion për të udhëtuar, pasagjeri habit gjithë stafin (FOTO LAJM)
Karrige dhe shishe kokës, plas keq sherri në dasmë (VIDEO)
Çudira moderne, nëna gjen fëmijën duke bërë detyrat me ndihmën e Alexës
Një hap larg vdekjes! Nëna zbulon nga fotot se në çfarë rreziku ishin fëmijët e saj (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media