Home Kuriozitete
FANTASTIKE/Ja si i mbushin birrat tifozët në stadiumin më të shtrenjtë në botë (VIDEO)
View this post on Instagram

Il problema "arretratezza degli stadi italiani" è più grave del previsto. Ecco come servono le birre nel nuovo stadio del Tottenham. Il progresso che vogliamo. #tottenham #stadium #beer #stadio #football #bomber #chiamarsibomber

A post shared by Chiamarsi Bomber (@chiamarsibomber) on

Tottenham në fillim të muajt prill do të futet në stadiumin e ri dhe për tifozët e saj pritja 2 vjeçare do të marrë fund.

Pamjet që vijnë nga Londra na tregojnë një "perlë" të re që ka zbukuruar futbollin anglez dhe atë europian. Por, pamjet më të bukura duket se vijnë nga baret brenda në stadium.

Në rrjet është duke qarkulluar një video, e cila tregon një mënyrë inovative se si mbushen gotat e birrës në baret e këtij stadiumi.

Pra, inovacioni nuk dallohet vetëm në fushën dhe shkallët e stadiumit, por edhe në baret që mbushin birrën e dashur të fansave. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjeni shpesh para në rrugë, ky është kuptimi që askush s’e dinte
123 vjeç në avion për të udhëtuar, pasagjeri habit gjithë stafin (FOTO LAJM)
Karrige dhe shishe kokës, plas keq sherri në dasmë (VIDEO)
Çudira moderne, nëna gjen fëmijën duke bërë detyrat me ndihmën e Alexës
Një hap larg vdekjes! Nëna zbulon nga fotot se në çfarë rreziku ishin fëmijët e saj (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media