Home Kuriozitete
"Selfie" që shkuan në ekstremitet (FOTO LAJM)
Në ditet e sotme, një aparat fotografik apo thjesht të paturit një aparat celular mund tiu beje një fotograf të përkryer.

Por ka edhe nga ata të cilët sfidojnë veten dhe të tjerët me foto të bëra ndaj vetes, ose të quajtura rëndom "Selfie".

Këto janë fotot më të ccuditshme dhe ekstreme për të realizuar një të tillë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kjo vajzë është më e guximshme se shumica e të rriturve (VIDEO)
"Njerëzit që vishen mirë ndihen më të fuqishëm"
Mister, gjenden 50 balena pilotë të ngordhura, disa të mbuluara me rërë
Dashurohet me stjuardesën, lajmëron për bombë në avion
“The Lion King” drejt rekordit, shumë marramendëse në një fundjavë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media