Home Kuriozitete
Të drejtosh shpinën e kërrusur vetëm me goditje, ky doktor meriton “Nobel”
Kjo histori është e jashtëzakonshme!

Djali që shihni në videon e mëposhtme quhet Mun.

Ai nuk ndjente asgjë në njërën këmbë për tre muaj, nuk ishte në gjendje të ecte drejt dhe kishte dhimbje pafund, derisa u njoh me teknikën e goditjes në shpinë nga një doktor, i cili praktikisht i ndryshoi jetën.

E keni parasysh kur këmba është krejtësisht e vdekur?

Pyetje koti, sigurisht, pasi kjo gjë është shumë e rrallë dhe nuk ia urojmë askujt, por thjesht duam të themi se ky doktor është ndryshe nga të tjerët.

Shihni mënyrën se si ia drejton shpinë e kërrusur djalit dhe do të mahniteni!

Kujdes! Mos e provoni në shtëpi, një tenatativë e gabuar mund t'ju shkatërroj jetën.

Shiko Videon:
Dërgoja mikut në:
Andi
e Hënë 9 Shtator 2019, Ora 18:27
Kjo metode eshte shume e rrezikshme.. mund te perfundosh i paralizuar dhe te vdesesh. Ka shume studime shkencore, por asnje prove konkrete per ta vertetuar.. verifikoni para se te ncirrni lajme me titull shume te papergjegjshem. Per te marr ca klikime me shume mund te shtyni dike ne vdekje ose paralize... tregoni nje minimum profesionalizmi dhe pergjegjesie..mos i jepni te drejte atij qe ku thote kazan
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbulohet shpata e Epokës së Bronzit, 3200 vjet nëntokë (FOTO LAJM)
Postieri kapet duke urinuar para derës së shtëpisë, befasues gjesti i pronarit
Dalin pikturat që ilustruan tërmetin e tmerrshëm të vitit 1851 në Vlorë (FOTO LAJM)
E FRIKSHME/ Tërmeti që goditi Shqipërinë, do e shkatërronte Stambollin (FOTO LAJM)
Sudimi: Tatuazhet i dëmtojnë futbollistët, ndikojnë ndjeshëm në performancën e tyre

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media