Home Kuriozitete
E tmerrshme, nëna shet fëmijët binjakë për të shlyer borxhin
Një nënë në Kinë ka shitur dy fëmijët e saj të sapolindur tek një familje për të fituar para në mënyrë që të paguajë detyrimet e saj financiare ndërsa me një pjesë të mbetur kishte blerë një telefon.

Fëmijët të cilët ende nuk i kanë mbushur ende dy javë janë shitur tek një familje larg qytetit të tyre prej më shumë se 700 kilometrash në Kinën lindore shkruan Daily Mail.

Nëna dhe partneri i saj janë arrestuar nga policia derisa fëmijët janë shpëtuar dhe iu janë dhënë gjyshërve të tyre për kujdesje.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbulohet shpata e Epokës së Bronzit, 3200 vjet nëntokë (FOTO LAJM)
Postieri kapet duke urinuar para derës së shtëpisë, befasues gjesti i pronarit
Dalin pikturat që ilustruan tërmetin e tmerrshëm të vitit 1851 në Vlorë (FOTO LAJM)
E FRIKSHME/ Tërmeti që goditi Shqipërinë, do e shkatërronte Stambollin (FOTO LAJM)
Sudimi: Tatuazhet i dëmtojnë futbollistët, ndikojnë ndjeshëm në performancën e tyre

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media