Home Kuriozitete
Befason i riu, lan dhe nden rrobat teksa treni është duke ecur (VIDEO)
Një person u ka ngritur një kurth pasagjerëve të një treni duke vendosur të lajë rroba gjatë udhëtimit.

Elvin Mensah, 29 vjeç, i befasoi pasagjerët ndërsa përdorte ujë në shishe, një kovë, pluhur larës dhe një raft për tharje, përpara se t’i nënshtrohej punës së tij të përditshme në linjën e ngjeshur të trenave të Londrës.

Ai filloi duke futur rrobat e tij në kovë dhe duke shtuar ujë nga një shishe e madhe që mbante me vete.


Pastaj shtoi pluhurin për larje dhe filloi të lajë me dorë rrobat e tij ndërsa transportuesit shikojnë me konfuzion.

Më pas ai fillon edhe të ndejë veshjet të cilat sapo i ka larë.

Sidoqoftë, komediani me qendër në Londër ka rrëfyer se spektakli i larjes ishte gjithçka për shfaqje.

Ai më pas tregoi se nuk bëri gjë veçse vuri në lojë pasagjerët në tren të cilët mbetën haptazi të mahnitur nga çfarë shikonin.

Ai është shumë i njohur në rrjetet sociale Instagram, Facebook etj dhe ka shumë fansa.

Njëri shkroi: 'Videot e tua vërtet me mbushin ditën me humor
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shikoni dëmet që ka shkaktuar tërmeti në një supermarket në Durrës (FOTO LAJM)
Makinat që do të shpejtojnë pastrimin e oqeaneve nga plastika (VIDEO)
New York, 25 vjeçarja zbulon se ka gjak blu
Humbisni 80 fije çdo ditë, 10 fakte të padëgjuara më parë për flokët
Plas gallata në rrjetet sociale me iPhone 11 (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media