Home Kuriozitete
Po bënin betimet e martesës, gruaja shpëton burrin nga humnera (VIDEO)
Shumë burra dihet se përjetojnë një gjendje jo dhe aq të mirë shpirtërore kur thonë fjalën e madhe: ‘Po, dua’

Për Peter Bolton, nuk ishin vetëm emocionet që e bënë thuajse të rrezohej po edhe shkëmbi i lartë në të cilin ai dhe bashkëshortja vendosën të bënin provat e betimeve të martesës së tyre. Ceremonia u mbajt në shkëmbin e Santa Fe, në New Mexico.

Disa miq të pranishëm ndoqën me tmerr momentin ndërsa Z. Bolton papritmas u anua prapa, duke e humbur ekuilibrin e tij, ndërsa qëndronte në buzë të gremisë e ndërsa lexonte premtimet e tij.

Ai bërtiti i frikësuar por duket se në këtë moment i ka ardhur në ndihmë gruaja e tij e cila arriti ta tërheqë në kohë drejt vetes duke i shpëtuar kështu edhe jetën.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbulohet shpata e Epokës së Bronzit, 3200 vjet nëntokë (FOTO LAJM)
Postieri kapet duke urinuar para derës së shtëpisë, befasues gjesti i pronarit
Dalin pikturat që ilustruan tërmetin e tmerrshëm të vitit 1851 në Vlorë (FOTO LAJM)
E FRIKSHME/ Tërmeti që goditi Shqipërinë, do e shkatërronte Stambollin (FOTO LAJM)
Sudimi: Tatuazhet i dëmtojnë futbollistët, ndikojnë ndjeshëm në performancën e tyre

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media