Home Kuriozitete
Sherr mes të moshuarash, 73-vjeçarja godet me tullë për vdekje 82-vjeçaren
Një mosmarrëveshje mes dy fqinjëve, njëra 73 vjeçare dhe tjetra 82 vjeçare përfundoi tragjikisht pasi kjo e para e goditi për vdekje me një tullë më të moshuarën, thonë hetuesit.

Policia tha se Chun Oh është akuzuar për vrasje në vdekjen e Hwa Cha Pak, trupi i të ciliës u gjet në mëngjes një të diel në një kopsht prapa ndërtesës së apartamenteve në Bladensburg, aty ku jetonin gratë e moshuara.

Hetuesit thanë se Oh dhe Pak kishin një mosmarrëveshje para vrasjes. Policia tha që Oh “goditi viktimën disa herë me një tullë.” Oh pastaj thirri 911, tha policia.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shikoni dëmet që ka shkaktuar tërmeti në një supermarket në Durrës (FOTO LAJM)
Makinat që do të shpejtojnë pastrimin e oqeaneve nga plastika (VIDEO)
New York, 25 vjeçarja zbulon se ka gjak blu
Humbisni 80 fije çdo ditë, 10 fakte të padëgjuara më parë për flokët
Plas gallata në rrjetet sociale me iPhone 11 (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media