Home Kuriozitete
Dy vrimat misterioze të atleteve, e dini për çfarë shërbejnë?
Në fund të atletëve janë dy vrima, që pak persona e dinë se për çka shërbejnë ato! Truku i kësaj metode është t’i ngushtoni këpucët sa më shumë të jetë e mundur, nëse dëshironi.

Nëse keni pasur ndonjëherë këpucë të firmës Converse, të njohura si All Stars, padyshim që i keni vënë re dy vrima në fund të atletëve. Siç duket, shumë njerëz në internet janë duke bërë të njëjtën pyetje dhe përgjigja për këtë është “bar lacing”.

Pra, përmes atyre vrimave ju mund t’i ngushtoni sa të doni atletët tuaja.

Në fillim hiqni lidhëzet nga dy vrimat e para të këpucës, pastaj i vendosni në vrimat misterioze. Kush e di, mund edhe të filloni një trend krejtësisht të ri.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shikoni dëmet që ka shkaktuar tërmeti në një supermarket në Durrës (FOTO LAJM)
Makinat që do të shpejtojnë pastrimin e oqeaneve nga plastika (VIDEO)
New York, 25 vjeçarja zbulon se ka gjak blu
Humbisni 80 fije çdo ditë, 10 fakte të padëgjuara më parë për flokët
Plas gallata në rrjetet sociale me iPhone 11 (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media