Home Kuriozitete
Do guxonit? Vogëlushja e shkul dhëmbin me hark (VIDEO)
Për shumicën e fëmijëve humbja e një dhëmbi është një proces i lodhshëm, i kaluar me durim duke pritur që dhëmbi i tyre të bjerë vetë pasi është ezauruar koha e tij.

Por Aleksis Davidson vogëlushja 11 vjeçare, vendosi t'i merrte gjërat në duart e veta duke e lidhur dhëmbin e saj në një hark me shigjetë dhe duke e gjuajtur nga goja e saj.

Pamjet me lëvizje të ngadalta, të marra nga babai i saj Jason Mcdonald, tregojnë se Alexis tërheq me nervozizëm harkun dhe e lë të shkojë ndërsa dhëmbi i saj del nga goja.

Alexis e patrembur duket se nuk ndjen dhimbje ndërsa bën këtë gjë në oborrin e të shtëpisë së saj në Aurora, Kolorado.

Alexis tha: "Unë isha shumë nervoze, por nuk ndjeva asgjë, kjo gjë nuk më lëndoi."
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shikoni dëmet që ka shkaktuar tërmeti në një supermarket në Durrës (FOTO LAJM)
Makinat që do të shpejtojnë pastrimin e oqeaneve nga plastika (VIDEO)
New York, 25 vjeçarja zbulon se ka gjak blu
Humbisni 80 fije çdo ditë, 10 fakte të padëgjuara më parë për flokët
Plas gallata në rrjetet sociale me iPhone 11 (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media