Home Kuriozitete
Postieri kapet duke urinuar para derës së shtëpisë, befasues gjesti i pronarit
Një postier është kapur nga kamerat e sigurisë në hyrjen e një apartamenti para të cili ai ishte duke urinuar.

Pronari i shtëpisë ka treguar se ai dyshonte për ndonjë gjë për shkak që gjithmonë e gjente derën e hyrjes të lagur.

Andaj pronari kishte vendosur kamera në hyrje për ta zbuluar se çfarë po ndodhte, kurse ajo që pa e tronditi atë sepse sipas tij detyrohet që gjithmonë ta pastronte derën e shtëpisë së tij.

Kurse nga posta ku punonte ky postier kishin thënë se janë duke i marrë të gjitha masat për ta hetuar këtë incidentë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO)
Këto janë shenjat që tregojnë se ju kanë bërë magji
Surprizon Google Maps, lejon përdoruesit të shohin radarët e policisë
Intriga ndaj Mbretëreshës, Mbreti pushon nga puna më të mirën e haremit (FOTO LAJM)
foto ilustruese
Dëmton edhe dëgjimin e njeriut, thirrja e këtij zogu është më e larta në botë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media