Home Kuriozitete
Të flesh në një fuçi vere në vreshtat e rrushit, hoteli më i veçantë (FOTO LAJM)
Një kompani që prodhon verë, Quinta da Pacheca, u mundëson vizitorëve që të flejnë në fuçitë gjigante që janë vendosur në vreshtat e tyre, në Portugali.

Vreshtat kanë rreth 10 shtëpiza të tilla në formë fuçie, me nga 30 metra katror secila.

Brenda dhomave ka shtrat, dush, baxha për të parë qiellin ditën dhe natën, ajër të kondicionuar dhe internet. Çmimi për këtë hotel shkon në 286 dollarë nata.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Qyteti i fantazmave" ku është e ndaluar të hyni pas perëndimit të diellit
E ëma harroi t'a puthte, reagimi qesharak i dyvjeçarit (VIDEO)
Shenjat që tregojnë se burri do t'ju kërkojë divorcin
Të frikshme por të bukura, këto ura të kallin datën (FOTO LAJM)
Përse gratë jetojnë më gjatë se burrat? Ky studim zbulon arsyet

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media