Home Kuriozitete
Martohet çifti në spital, pasi dhëndrri pati një operacion në tru
Xhesika Dans, 30- vjeçare dhe Timothy Bety 25- vjeçar u nxituan për në dhomën e urgjencës për shkak të një abscesi që pati në tru.

Timonthy u zgjua në një gjendje kome e shkaktuar dy ditë më vonë. Fjalët e tij të para ishin për Xhesikën: “Unë dhe ti, përgjithmonë”, transmeton Indeksonline.

Çifti u njoh më 2013 dhe u fejua më vitin 2014, kaluan vite, duke planifikuar dasmën e tyre.

Timonthy ka edhe një tatuazh gjithashtu ku shkruan “Ti dhe unë, përgjithmonë”.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Qyteti i fantazmave" ku është e ndaluar të hyni pas perëndimit të diellit
E ëma harroi t'a puthte, reagimi qesharak i dyvjeçarit (VIDEO)
Shenjat që tregojnë se burri do t'ju kërkojë divorcin
Të frikshme por të bukura, këto ura të kallin datën (FOTO LAJM)
Përse gratë jetojnë më gjatë se burrat? Ky studim zbulon arsyet

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media